NIMOkuivatuskappide tutvustus

Energiasäästlik kuivatuskapp pesuruumi!

Kuivatuskapp kuivatab märgadest jalanõudest märgade raskete kombekate ning kõige delikaatsemate kangasteni. NIMO ECO Dryer tehnoloogiaga kuivatuskapil on sisseehitatud niiskusandur, mis lülitab seadme välja, kui riided on kuivad.


Soojuspumba tehnoloogiaga uusim kuivatuskapp ECO Dryer 2.0 HP, läheb veelgi kaugemale ja pakub turul kõige energiasäästlikumat märja rõiva kuivatamise võimalust. ECO Dryer 2.0 HP on võitnud auhinna "Madalaima hinnaga kuivatamine" ning "Kõige energiasäästlikum kuivatusseade". ECO Dryer 2.0 HP kuivatuskapp on 65% enegiasäästlikum manuaalse juhtimisega kuivatuskapist.


Kuivatuskapi kaasaegne disain sobib ideaalselt praeguse trendika heledale suunatud sisedisainiga köögis ja vannitoas. Kõrgkvaliteetne, elegantsete joontega vastupidav viimistlus klassikalises valges, kaasaegses titaaniumis või luksuslikus mustas on vastavuses kuivatuskapi tehnoloogiaga.

Ventileerivad kuivatuskapid Soojuspumbatehnoloogiaga kuivatuskapidKoostöös Nord Varaliisinguga on võimalik kogu Profiseadmete OÜ poolt pakutavale tootevalikule taotleda paindlikke järelmaksutingimusi. Sisustuse soetamine järelmaksuga on mõeldud kõikidele ettevõtetele.

Tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1 – 5 aasta
  • Jääkväärtus 1%
  • Kindlustus sisaldub kuumakses
  • Perioodi lõpus võimalik varad tagastada või jääkväärtusega välja osta
  • Võimalus panna ühte lepingusse kokku erinevad tarnijad

Küsi pakkumist / Kirjuta meile
Kirja sisu
Nimi
Telefon
E-mail
Registrikood 12449142

Pärnu mnt. 139d
11317 Tallinn, Eesti

Tel +372 687 1107
Mob +372 555 31 889